Naše hodnoty

D-valori

NAŠE HODNOTY

Hledáme dokonalou kombinaci účinných produktů, ale zároveň respektujeme harmonii a rovnováhu jednotlivce a využíváme ty nejlepší ingredience, které příroda může nabídnout.

PŘÍRODA A INOVACE
NAŠE DNA

Příroda jako zdroj inspirace byla vždy v naší DNA: během evoluce od malého bylinkářství až po současnost si Bottega Verde dokázala zachovat víru v přirozenost, která ji vždy odlišovala v inovačním procesu zaměřeném na záruku stále účinnějších a bezpečnějších produktů. Naše receptury jsou ve skutečnosti výchozím bodem pro říci stop nadbytečné chemii a naopak neustálým hledáním přírodních složek.

Kultivujeme

Na 300 hektarech, které se rozprostírají na panství Massaini, zakládáme nové plodiny, včetně botanických a léčivých rostlin, jako je máta, tymián, měsíček, helichrysum a heřmánek. V našich produktech se již používají dvě původní rostliny, borovice přímořská a janovec metlatý, stejně jako hrozny, olivy a oves.

Vybíráme

Moringa z Brazílie, Argan z Maroka, bobule Goji z Asie: zavázali jsme se k neustálému hledání funkčních principů přímo v místech původu, abychom maximalizovali jejich účinnost. V současnosti jich je přes 300 z celého světa.

Transformujeme se

Naše výzkumná a vývojová laboratoř každý den pracuje na přírodních a inovativních recepturách krásy včetně přeměny barev a vůní, které mají vždy garantované výsledky specializovanými dermatologickými instituty s přísnými testy účinnosti.

NÁŠ MANIFEST PŘIROZENOSTI
PŘÍSLIB TRANSPARENTNOSTI

Ano přírodním složkám

V našem toskánském panství pěstujeme dokonalost italských účinných látek, se kterými formulujeme naše produkty, zatímco po celém světě vybíráme ty nejlepší přírodní ingredience.

Ne zbytečné chemii

Naše dermokosmetická ošetření jsou formulována bez zbytečných chemických složek a neobsahují parafín, vazelínu, formaldehyd ani eliminátory parabenů.

Ano přírodnímu výzkumu

V našich laboratořích jsou přírodní aktivní složky transformovány do inovativních a účinných receptur.

Ano biodiverzitě

Věříme, že je to hodnota, a proto jsme se zavázali vybírat každou složku v jejím přirozeném prostředí.

Obaly, které jsou stále více ekologicky udržitelné

Láska k naší Zemi nás nutí studovat stále více ekologicky udržitelné vzorce a překonávat stále nové výzvy ve prospěch životního prostředí. Proto jsme hrdí na naši novou balicí řadu se stále lehčí ekologickou stopou.

Odstraněním letáků z nových linek panství Massaini se za 1 rok ušetřily tuny papíru.

Díky použití lehčího papíru na krabice se za 1 rok ušetřily tuny kartonu.

Plastová úspora díky novému designu krytek našich sprchových gelů.